Fittergy is de nieuwe voedingssupplier van Excelsior

22 oktober 2019

Fittergy is de nieuwe voedingssupplier van Excelsior Rotterdam. Beide Rotterdamse organisaties slaan de handen ineen om te komen tot optimale prestaties. Noël Cabral werkt als trainer zowel voor Fittergy en Excelsior en speelt daarom een belangrijke rol in deze samenwerking.

Producten en trainingsprogramma’s
Fittergy streeft ernaar iedereen het beste uit het leven te laten halen door het verkrijgen van een gezond en fit lichaam, zonder ontzegging van het levensgenot. ,,Dit doen we door continu innovatieve producten en trainingsprogramma’s te ontwikkelen op basis van de nieuwste wetenschappelijke inzichten’’, vertelt drs. Remco Verkaik, ontwikkelaar van Fittergy producten en trainingsprogramma’s.

Rotterdams bedrijf
,,Wij zijn een Rotterdams bedrijf in hart en nieren. Al onze producten worden ontwikkeld en geproduceerd in Rotterdam, door een enthousiast, divers en gedreven team. Samenwerkingen met topsporters, zoals de voetballers van Excelsior, geeft Fittergy nieuwe inzichten die wij gebruiken om effectieve producten te produceren van hoge kwaliteit.’’

Echte match
Er zijn op dit moment 350 Fittergy-coaches in Nederland en België die dagelijks klanten helpen om duurzame resultaten te behalen. Een van deze coaches is Noël Cabral, die tevens werkzaam is als atletisch vermogen trainer bij Excelsior. ,,Dat zorgt ervoor dat de samenwerking tussen Fittergy en Excelsior een echte match is’’, stelt Verkaik. ,,Samen kunnen wij werken aan ons gezamenlijke doel, het beste halen uit de sportprestaties/trainingen met Fittergy supplementen.’’

Innovatief
,,Als club willen wij er in elk opzicht naar streven om innovatief te zijn en voorop te blijven lopen’’, zegt commercieel directeur Daan Bovenberg. ,,Voeding speelt een belangrijke rol voor onze spelers om te komen tot optimale prestaties. Daarom zijn wij erg blij met de samenwerking met Fittergy. De producten van Fittergy moeten er mede voor zorgen dat onze spelers het maximale uit zichzelf kunnen halen.’’

Meer Business nieuws

vr 19 februari 2021

Het Excelsior-gevoel van Tim van der Neut

In 2012 kwam Tim van der Neut op uitnodiging van Aart van de Poll een keer…

Lees meer

do 31 december 2020

Voscon helpt Excelsior met werkzaamheden in het stadion

,,Wij hebben echt mazzel’’, zegt Ronald van de Merwe gekscherend als het gaat over het sponsorschap…

Lees meer

Blijf op de hoogte

van al het nieuws rondom Excelsior.

Aanmelden

Aanschaffen

Keuken Kampioen Divisie ESPN

Aankomende wedstrijden

Jong AZ vs
Excelsior

Keuken Kampioen Divisie

Vrijdag 7 mei, 2021

20:00, Sportpark De Kalverhoek

Geen publiek

Excelsior vs
Go Ahead Eagles

Keuken Kampioen Divisie

Woensdag 12 mei, 2021

20:00, Van Donge en De Roo stadion

Geen publiek

Aankomende wedstrijden

Jong AZ vs
Excelsior

Keuken Kampioen Divisie

Vrijdag 7 mei, 2021

20:00, Sportpark De Kalverhoek

Geen publiek

Excelsior vs
Go Ahead Eagles

Keuken Kampioen Divisie

Woensdag 12 mei, 2021

20:00, Van Donge en De Roo stadion

Geen publiek

Aankomende wedstrijden

Jong AZ vs
Excelsior

Keuken Kampioen Divisie

Vrijdag 7 mei, 2021

20:00, Sportpark De Kalverhoek

Geen publiek

Excelsior vs
Go Ahead Eagles

Keuken Kampioen Divisie

Woensdag 12 mei, 2021

20:00, Van Donge en De Roo stadion

Geen publiek

Aankomende wedstrijden

Jong AZ vs
Excelsior

Keuken Kampioen Divisie

Vrijdag 7 mei, 2021

20:00, Sportpark De Kalverhoek

Geen publiek

Excelsior vs
Go Ahead Eagles

Keuken Kampioen Divisie

Woensdag 12 mei, 2021

20:00, Van Donge en De Roo stadion

Geen publiek