Oproep aan al onze supporters: Steun ons en vecht samen voor de toekomst van onze club

18 mei 2020

Jullie onvoorwaardelijke support afgelopen periode is hartverwarmend. Met jullie steunbetuigingen en het massaal afzien van een tegemoetkoming, hebben jullie een duidelijk signaal gegeven en hebben we samen voor de club een enorme stap in de goede richting gezet. Onze dank daarvoor is groot.

Helaas zijn we er hiermee nog lang niet en zullen we opnieuw een beroep op jullie moeten doen. Zonder jullie steun en die van onze sponsoren is onze club simpelweg niet levensvatbaar.

Wij begrijpen heel goed dat we hiermee in deze tijd veel van jullie vragen. Ook jullie hebben het zwaar, ook jullie leven in onzekerheid. Overgaan tot het aankopen van een nieuwe seizoenkaart in de huidige situatie is daarmee een enorme vraag, dat beseffen wij als geen ander. De realiteit leert echter dat we niet anders kunnen.

Daarom willen wij een ieder die het kan vanuit het hart oproepen ons te steunen en samen een nieuw hoofdstuk te beginnen. Een nieuw hoofdstuk waarin we strijdlustiger zijn dan ooit tevoren en samen met ongekende trots en de borst vooruit, bouwen aan de toekomst van onze club.

Strijd voor ons, wij zullen altijd blijven strijden voor jou!

Ferry de Haan
Daan Bovenberg


Richting het nieuwe seizoen bieden wij de volgende opties aan:

SEIZOENKAARTEN

SamenSterk – Onvoorwaardelijk:
Voor de fans die middels onvoorwaardelijke steun juist nu willen laten zien achter de club te staan. De fans die blijven strijden voor rood en zwart op de momenten dat het echt moeilijk wordt. Voor de fans die begrijpen dat we alleen samen kunnen overleven. Voor deze fans bieden wij;

• Eenmalige gouden seizoenkaart
• Thuiswedstrijden: alle wedstrijden (incl. beker en play-off)
• Voorrang op moment dat er met gelimiteerd aantal toeschouwers thuiswedstrijden afgewerkt kunnen worden
• 30% korting op het nieuwe thuis- of uitshirt
• #steunjeclub sjaal
• Support your family business deals*
• Verkoopperiode: 18 mei t/m 30 juni 2020

Door te kiezen voor de SamenSterk – Onvoorwaardelijk kaart spreek je je onvoorwaardelijke steun uit naar de club en zie je af van een mogelijke tegemoetkoming voor wedstrijden in het seizoen 2020-2021 die vanwege coronamaatregelen zonder jouw steun op de tribune zullen worden afgewerkt.

SamenSterk – Regulier:
Voor de fans die de club minstens zo’n warm hart toe dragen en willen steunen maar niet per se alle extra’s willen. De fans die weten dat ze misschien niet altijd hun steun op de tribune kunnen geven maar desondanks een normale seizoenkaart willen. Voor de fans die ondanks alles de club gewoon trouw willen blijven. Voor deze fans bieden wij;

• Reguliere seizoenkaart
• Thuiswedstrijden: Competitie en 1 beker wedstrijd
• Support your family business deals*
• Verkoopperiode: vanaf 1 juli 2020

Door te kiezen voor de SamenSterk – Regulier kaart spreek je je onvoorwaardelijke steun uit naar de club en zie je af van een mogelijke tegemoetkoming voor wedstrijden in het seizoen 2020-2021 die vanwege coronamaatregelen zonder jouw steun op de tribune zullen worden afgewerkt.

SamenSterk – Compensatie:
Voor alle fans die de club minstens zo’n warm hart toe dragen en willen steunen maar het zelf ook zwaar hebben. De fans die wel willen maar toch ook waarde hechten aan gecompenseerd worden voor gemiste wedstrijden. Voor die fans bieden wij;

• Reguliere seizoenkaart
• Thuiswedstrijden: Competitie
• Support your family business deals*
• Verkoopperiode: vanaf 1 juli 2020

Door te kiezen voor de SamenSterk – Compensatie kaart geef je aan gecompenseerd te willen worden voor wedstrijden die vanwege coronamaatregelen zonder jouw steun op de tribune zullen worden afgewerkt. De waarde van het aantal gemiste wedstrijden in seizoen 2020-2021 zullen als korting verrekend worden op de aanschafprijs van je seizoenkaart voor het seizoen 2021-2022.

*Support your family business deals:
Niet alleen wij, maar de hele Excelsior Familie heeft het zwaar. Elkaar helpen, juist nu, is waar we als Excelsior Rotterdam voor staan. Dat gaat echter niet vanzelf, daar is toewijding voor nodig. Vanuit het hart samen optrekken. Daarom willen wij komende periode de #supportyourfamily campagne lanceren waarbij we de brug slaan tussen onze seizoenkaarthouders en sponsoren. Profiteer met jouw seizoenkaart van (lokale) deals van partners uit onze business club!

Leden van Sportclub Excelsior ontvangen later apart bericht over hun seizoenkaart.

EXTRA STEUN
Afgelopen periode hebben wij veel vragen gekregen van mensen die de club een warm hart toedragen en iets extra’s willen doen. Uiteraard zijn we daar niet alleen heel trots op maar ook ontzettend blij mee. Krijgen zonder daar iets voor te geven, geloven wij echter niet in. Ook aan iedereen die iets extra’s wil doen hebben we daarom gedacht. Klik hier om de opties te bekijken.

#Steunjeclub #Samensterk

Meer Nieuws

zo 17 januari 2021

Een elftal feiten: MVV Maastricht - Excelsior

Na overwinning op FC Eindhoven in de Keuken Kampioen Divisie richten we ons nu op het…

Lees meer

vr 15 januari 2021

Excelsior Rotterdam verslaat FC Eindhoven met 1-0

Excelsior Rotterdam kreeg al heel snel in de thuiswedstrijd tegen FC Eindhoven een grote kans om…

Lees meer

Blijf op de hoogte

van al het nieuws rondom Excelsior.

Aanmelden

Aanschaffen

Aankomende wedstrijden

MVV vs
Excelsior

TOTO KNVB Beker

Dinsdag 19 januari, 2021

16:30, De Geusselt

Geen publiek

TOP Oss vs
Excelsior

Keuken Kampioen Divisie

Zaterdag 23 januari, 2021

16:30, Frans Heesenstadion

Geen publiek

Excelsior vs
FC Den Bosch

Keuken Kampioen Divisie

Zaterdag 30 januari, 2021

14:00, Van Donge en De Roo stadion

Geen publiek

Aankomende wedstrijden

MVV vs
Excelsior

TOTO KNVB Beker

Dinsdag 19 januari, 2021

16:30, De Geusselt

Geen publiek

TOP Oss vs
Excelsior

Keuken Kampioen Divisie

Zaterdag 23 januari, 2021

16:30, Frans Heesenstadion

Geen publiek

Excelsior vs
FC Den Bosch

Keuken Kampioen Divisie

Zaterdag 30 januari, 2021

14:00, Van Donge en De Roo stadion

Geen publiek

Aankomende wedstrijden

MVV vs
Excelsior

TOTO KNVB Beker

Dinsdag 19 januari, 2021

16:30, De Geusselt

Geen publiek

TOP Oss vs
Excelsior

Keuken Kampioen Divisie

Zaterdag 23 januari, 2021

16:30, Frans Heesenstadion

Geen publiek

Excelsior vs
FC Den Bosch

Keuken Kampioen Divisie

Zaterdag 30 januari, 2021

14:00, Van Donge en De Roo stadion

Geen publiek

Aankomende wedstrijden

MVV vs
Excelsior

TOTO KNVB Beker

Dinsdag 19 januari, 2021

16:30, De Geusselt

Geen publiek

TOP Oss vs
Excelsior

Keuken Kampioen Divisie

Zaterdag 23 januari, 2021

16:30, Frans Heesenstadion

Geen publiek

Excelsior vs
FC Den Bosch

Keuken Kampioen Divisie

Zaterdag 30 januari, 2021

14:00, Van Donge en De Roo stadion

Geen publiek