Jeugdopleiding zamelt producten in voor Voedselbank

De jeugdopleiding van Excelsior Rotterdam is een actie gestart om producten in te zamelen voor de Voedselbank. Het plan om iets te doen voor de Voedselbank leefde al langer, maar in de tijd waarin het coronavirus bepalend is voor alles en iedereen in ons dagelijks leven, is besloten om deze actie nu concreet op te pakken.

Voedselbank
,,De Voedselbank komt in deze voor iedereen onzekere tijd allerlei spullen tekort, terwijl er veel mensen zijn die een beroep op deze voorziening moeten doen’’, weet hoofd jeugdopleiding Marco van Lochem. ,,Daarom hebben wij onze jeugdspelers gevraagd om thuis met hun ouders de provisiekasten te checken en voedsel te schenken aan dit mooie project. We verzamelen alle producten in de kleedkamer en ik moet zeggen dat we in een week tijd al behoorlijk wat hebben opgehaald.

Voedingsmiddelen
Tot donderdag 12 november kunnen uiteenlopende producten worden ingeleverd bij de trainerskamer. Op maandag 16 november worden alle producten geschonken aan de Voedselbank. ,,Als iedereen maar een of twee producten inlevert, kunnen we al een flinke hoeveelheid voedingsmiddelen aan de Voedselbank overhandigen. Op deze manier hopen wij veel mensen een mooie Sinterklaas en Kerstdagen te kunnen geven’’, aldus Van Lochem.

Aangesloten
Amateurpartner FC Binnenmaas, BVO De Graafschap en Sportclub Excelsior hebben zich inmiddels bij de actie aangesloten en uiteraard hoopt onze jeugdafdeling dat er meer verenigingen zullen volgen. Wil jij ook een bijdrage leveren aan deze actie van onze jeugdopleiding? Stuur dan een mailtje naar info@sbvexcelsior.nl.

Meer Jeugd

di 17 november 2020

Jeugd haalt voor 10.000 euro goederen op voor Voedselbank

De jeugdopleiding van Excelsior Rotterdam heeft voor zo’n tienduizend euro aan producten opgehaald voor de Voedselbank.…

Lees meer

wo 11 november 2020

Jeugdspeler Dave van Delft debuteert in eerste elftal

Opnieuw mocht gisterenavond een jeugdspeler debuteren in de Keuken Kampioen Divisie. Kort voor tijd verving Dave…

Lees meer

Blijf op de hoogte

van al het nieuws rondom Excelsior.

Aanmelden

Aanschaffen

Aankomende wedstrijden

Excelsior vs
FC Volendam

Keuken Kampioen Divisie

Maandag 7 december, 2020

21:00, Van Donge en De Roo stadion

Geen publiek

Jong FC Utrecht vs
Excelsior

Keuken Kampioen Divisie

Vrijdag 11 december, 2020

18:45, Sportpark Zoudenbalch

Geen publiek

Excelsior vs
SC Cambuur

Keuken Kampioen Divisie

Zondag 20 december, 2020

12:15, Van Donge en De Roo stadion

Geen publiek

Aankomende wedstrijden

Excelsior vs
FC Volendam

Keuken Kampioen Divisie

Maandag 7 december, 2020

21:00, Van Donge en De Roo stadion

Geen publiek

Jong FC Utrecht vs
Excelsior

Keuken Kampioen Divisie

Vrijdag 11 december, 2020

18:45, Sportpark Zoudenbalch

Geen publiek

Excelsior vs
SC Cambuur

Keuken Kampioen Divisie

Zondag 20 december, 2020

12:15, Van Donge en De Roo stadion

Geen publiek

Aankomende wedstrijden

Excelsior vs
FC Volendam

Keuken Kampioen Divisie

Maandag 7 december, 2020

21:00, Van Donge en De Roo stadion

Geen publiek

Jong FC Utrecht vs
Excelsior

Keuken Kampioen Divisie

Vrijdag 11 december, 2020

18:45, Sportpark Zoudenbalch

Geen publiek

Excelsior vs
SC Cambuur

Keuken Kampioen Divisie

Zondag 20 december, 2020

12:15, Van Donge en De Roo stadion

Geen publiek

Aankomende wedstrijden

Excelsior vs
FC Volendam

Keuken Kampioen Divisie

Maandag 7 december, 2020

21:00, Van Donge en De Roo stadion

Geen publiek

Jong FC Utrecht vs
Excelsior

Keuken Kampioen Divisie

Vrijdag 11 december, 2020

18:45, Sportpark Zoudenbalch

Geen publiek

Excelsior vs
SC Cambuur

Keuken Kampioen Divisie

Zondag 20 december, 2020

12:15, Van Donge en De Roo stadion

Geen publiek