Jeugdopleiding zamelt producten in voor Voedselbank

27 oktober 2020

De jeugdopleiding van Excelsior Rotterdam is een actie gestart om producten in te zamelen voor de Voedselbank. Het plan om iets te doen voor de Voedselbank leefde al langer, maar in de tijd waarin het coronavirus bepalend is voor alles en iedereen in ons dagelijks leven, is besloten om deze actie nu concreet op te pakken.

Voedselbank
,,De Voedselbank komt in deze voor iedereen onzekere tijd allerlei spullen tekort, terwijl er veel mensen zijn die een beroep op deze voorziening moeten doen’’, weet hoofd jeugdopleiding Marco van Lochem. ,,Daarom hebben wij onze jeugdspelers gevraagd om thuis met hun ouders de provisiekasten te checken en voedsel te schenken aan dit mooie project. We verzamelen alle producten in de kleedkamer en ik moet zeggen dat we in een week tijd al behoorlijk wat hebben opgehaald.

Voedingsmiddelen
Tot donderdag 12 november kunnen uiteenlopende producten worden ingeleverd bij de trainerskamer. Op maandag 16 november worden alle producten geschonken aan de Voedselbank. ,,Als iedereen maar een of twee producten inlevert, kunnen we al een flinke hoeveelheid voedingsmiddelen aan de Voedselbank overhandigen. Op deze manier hopen wij veel mensen een mooie Sinterklaas en Kerstdagen te kunnen geven’’, aldus Van Lochem.

Aangesloten
Amateurpartner FC Binnenmaas, BVO De Graafschap en Sportclub Excelsior hebben zich inmiddels bij de actie aangesloten en uiteraard hoopt onze jeugdafdeling dat er meer verenigingen zullen volgen. Wil jij ook een bijdrage leveren aan deze actie van onze jeugdopleiding? Stuur dan een mailtje naar info@sbvexcelsior.nl.

Meer Jeugd

di 29 december 2020

Debuut van jeugdspeler Dave van Delft in het eerste team

Dave van Delft is als negentienjarige dit seizoen een van de jonkies in de selectie van…

Lees meer

vr 18 december 2020

De Excelsior Voetbalschool start weer in februari 2021

Wil jij trainen als een prof? Geef je dan op voor de Excelsior Voetbalschool! Jongens en…

Lees meer

Blijf op de hoogte

van al het nieuws rondom Excelsior.

Aanmelden

Aanschaffen

Aankomende wedstrijden

MVV vs
Excelsior

TOTO KNVB Beker

Dinsdag 19 januari, 2021

16:30, De Geusselt

Geen publiek

TOP Oss vs
Excelsior

Keuken Kampioen Divisie

Zaterdag 23 januari, 2021

16:30, Frans Heesenstadion

Geen publiek

Excelsior vs
FC Den Bosch

Keuken Kampioen Divisie

Zaterdag 30 januari, 2021

14:00, Van Donge en De Roo stadion

Geen publiek

Aankomende wedstrijden

MVV vs
Excelsior

TOTO KNVB Beker

Dinsdag 19 januari, 2021

16:30, De Geusselt

Geen publiek

TOP Oss vs
Excelsior

Keuken Kampioen Divisie

Zaterdag 23 januari, 2021

16:30, Frans Heesenstadion

Geen publiek

Excelsior vs
FC Den Bosch

Keuken Kampioen Divisie

Zaterdag 30 januari, 2021

14:00, Van Donge en De Roo stadion

Geen publiek

Aankomende wedstrijden

MVV vs
Excelsior

TOTO KNVB Beker

Dinsdag 19 januari, 2021

16:30, De Geusselt

Geen publiek

TOP Oss vs
Excelsior

Keuken Kampioen Divisie

Zaterdag 23 januari, 2021

16:30, Frans Heesenstadion

Geen publiek

Excelsior vs
FC Den Bosch

Keuken Kampioen Divisie

Zaterdag 30 januari, 2021

14:00, Van Donge en De Roo stadion

Geen publiek

Aankomende wedstrijden

MVV vs
Excelsior

TOTO KNVB Beker

Dinsdag 19 januari, 2021

16:30, De Geusselt

Geen publiek

TOP Oss vs
Excelsior

Keuken Kampioen Divisie

Zaterdag 23 januari, 2021

16:30, Frans Heesenstadion

Geen publiek

Excelsior vs
FC Den Bosch

Keuken Kampioen Divisie

Zaterdag 30 januari, 2021

14:00, Van Donge en De Roo stadion

Geen publiek