Speelschema Keuken Kampioen Divisie 2019-2020

20 augustus 2019

Speelschema van het eerste elftal in de Keuken Kampioen Divisie seizoen 2019-2020:

Vrijdag 23 augustus 2019, 20:00 uur:
Telstar – Excelsior Rotterdam

Vrijdag 30 augustus 2019, 20:00 uur:
Excelsior Rotterdam – Helmond Sport

Zaterdag 7 september 2019, 20:45 uur:
Go Ahead Eagles – Excelsior Rotterdam

Vrijdag 13 september 2019, 20:00 uur:
Excelsior Rotterdam – Almere City

Vrijdag 20 september 2019, 20:00 uur:
NAC Breda – Excelsior Rotterdam

Vrijdag 27 september 2019, 20:00 uur:
Excelsior Rotterdam – Jong PSV

Vrijdag 4 oktober 2019, 20:00 uur:
SC Cambuur – Excelsior Rotterdam

Zondag 13 oktober 2019, 14:30 uur:
Excelsior Rotterdam – FC Dordrecht

Vrijdag 18 oktober 2019, 20:00 uur:
MVV – Excelsior Rotterdam

Vrijdag 25 oktober 2019, 20:00 uur:
Excelsior Rotterdam – Jong Ajax

Vrijdag 1 november 2019, 20:00 uur:
De Graafschap – Excelsior Rotterdam

Vrijdag 8 november 2019, 20:00 uur:
Excelsior Rotterdam – FC Eindhoven

Zondag 17 november 2019, 14:30 uur:
FC Den Bosch – Excelsior Rotterdam

Vrijdag 22 november 2019, 20:00 uur:
Excelsior Rotterdam – FC Volendam

Vrijdag 29 november 2019, 20:00 uur:
Roda JC Kerkrade – Excelsior Rotterdam

Vrijdag 6 december 2019, 20:00 uur:
Excelsior Rotterdam – NEC Nijmegen

Vrijdag 13 december 2019, 20:00 uur:
TOP Oss – Excelsior Rotterdam

Vrijdag 20 december 2019, 20:00 uur:
Excelsior Rotterdam – SC Cambuur

Vrijdag 10 januari 2020, 20:00 uur:
FC Dordrecht – Excelsior Rotterdam

Vrijdag 17 januari 2020, 20:00 uur:
Excelsior Rotterdam – SC Telstar

Maandag 27 januari 2020, 20:00 uur:
Jong PSV – Excelsior Rotterdam

Vrijdag 31 januari 2020, 20:00 uur:
Excelsior Rotterdam – NAC Breda

Vrijdag 7 februari 2020, 20:00 uur:
Helmond Sport – Excelsior Rotterdam

Vrijdag 14 februari 2020, 20:00 uur:
Excelsior Rotterdam – Jong AZ

Vrijdag 21 februari 2020, 20:00 uur:
Excelsior Rotterdam – FC Den Bosch

Vrijdag 28 februari 2020, 20:00 uur:
FC Eindhoven – Excelsior Rotterdam

Vrijdag 6 maart 2020, 20:00 uur:
Excelsior Rotterdam – MVV

Maandag 16 maart 2020, 20:00 uur:
Jong Ajax – Excelsior Rotterdam

Vrijdag 20 maart 2020, 20:00 uur:
Excelsior Rotterdam – TOP Oss

N.t.b.
Almere City – Excelsior Rotterdam

Vrijdag 3 april 2020, 20:00 uur:
Excelsior Rotterdam – Roda JC Kerkrade

Vrijdag 10 april 2020, 20:00 uur:
NEC Nijmegen – Excelsior Rotterdam

Maandag 13 april 2020, 14:30 uur:
FC Volendam – Excelsior Rotterdam

Za. 18 april 2020, 18:30 uur:
Excelsior Rotterdam – Go Ahead Eagles

Vrijdag 24 april 2020, 20:00 uur:
Jong FC Utrecht – Excelsior Rotterdam

Vrijdag 1 mei 2020, 20:00 uur:
Excelsior Rotterdam – De Graafschap

Terug naar overzicht